عایق کاری نما در شیراز - عایق کردن نما با طناب بدون داربست در شیراز - خدمات نما بدون داربست در شیراز

انواع عایق کاری نما با طناب و بدون داربست در شیراز

امروزه با افزایش ساخت و ساز بناهای مرتفع در شهر شیراز، نمای ساختمان ها و نحوه ی عایق کاری نما در شیراز به عنوان یکی از پر بحث ترین قسمت ‌های ساخت و ساز، مورد توجه قرار می گیرد.

علاوه بر موضوع زیبایی، نمای ساختمان ها نقش بسیار کلیدی در مسائلی از قبیل تامین ایمنی، صرفه جویی در مصرف انرژی و راحتی و آرامش ساکنین ساختمان ها بازی می‌کنند.

با در نظرگرفتن افزایش آلودگی هوا و اثراتی که این قبیل آلودگی ها در بارش‌های جوی بر ساختمان ها و انواع دیگر بنا ها باقی می‌گذارند، توجه به نمای ساختمان به ویژه سازه ‌های قدیمی و پیشگیری از فرسایش آن ها را می‌توان یک گام اساسی در راستای حفظ و افزایش طول عمر ساختمان دانست. یکی از اصلی ترین گام ها در رسیدگی ‌به نمای ساختمان های شهر، عایق کاری نمای ساختمان در شیراز است.

 

عایق کاری نما با طناب بدون داربستدر شیراز

عایق کاری نما در شیراز به روش های مختلفی انجام می شود.

در کل امروزه در نمای ساختمان ها از متریال های مختفی استفاده می شود که در این قسمت به برخی از این روش ها اشاره می کنیم:

روش اول عایق کاری نما در شیراز: عایق کاری پلیمری

عایق پلیمری به عنوان روشی در عایق کردن نما در شیراز، که گاها با نام عایق رطوبتی ایزوپل پوششی نیز شناخته می‌شود، همان طور که از نامش پیداست یک عایق پوشش دهنده بر اساس آب است که بعد از اجرای آن در انواع سطح ها، موجب ایجاد یک لایه ی بسیار مقاوم در مقابل نفوذ آب و رطوبت می‌شود.

عایق‌های رنگی و بی رنگ نانو از انواع عایق‌های پلیمیری محسوب می شوند که به منظور ضدآب کردن انواع بنا ها و هر متریالی از آن ها بهره گرفته می شود.

عایق نانو پلیمر نیز از انواع جدید عایقبه حساب می آید که از فناوری نانو در حفاظت در برابر آب استفاده می‌ کند.

در ذیل به تفصیل درباره ی آن توضیح خواهیم داد. عایق های کریستالی نانو با یک لایه پوشش روی نما، نمای ساختمان را در باران و در برابر رطوبت محافظت می‌ کنند و هم چنین ساختمان را در مقابل نور خورشید و باران‌های اسیدی مقاوم سازی می کند.

روش دوم عایق کاری نما در شیراز: عایق های معدنی

عایق‌های معدنی از انواع سنتی عایق کاری نما در شیراز است که شامل مواد مختلفی از قبیل پشم شیشه، پشم سنگ، و پشم سرباره است. عایق‌های معدنی تحمل دما های بالا حرارت را دارند و حتی در محدوده ی بین 400 تا 700 درجه سانتی گراد نیز از خود مقاومت نشان می‌دهند.

این نوع عایق‌ها علاوه بر محافظت بنا در برابر رطوبت و هدر رفت انرژی، سازه را در برابر آتش سوزی هم ایمن می کنند.

روش سوم عایق کاری نما با طناب در شیراز: عایق نانو پلیمر

این نوع عایق کاری نما در شیراز با استفاده از جدیدترین مواد عایق کاری نانو پلیمر، از قبیل رزین نانو کلارا از کشور آلمان، از جمله مطمئن ترین عایق کاری ‌های ممکن برای سازه ها و بناهای شما را به وجود می‌آورد و بیش ترین میزان جذب مواد عایق کاری و هم چنین ماندگاری بسیار بالای عایق را موجب می‌شود.

بعلاوه، این پوشش، پوششی نامرئی است پس به هیچ عنوان جلوه و زیبایی نمای بنای شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد بلکه موجب درخشش بسیار بیشتر آن نیز خواهد شد.

 

عایق کاری نما با راپل در شیراز

اگر در نمای ساختمان از سنگ، سرامیک، آجر و چوب استفاده شده باشد پیشنهاد ما برای عایق کردن نما در شیراز، استفاده از عایق بیرنگ نانو مولتیزورا است.

این عایق بی رنگ، سطح سازه را درعین حال که به زیبایی آن آسیبی نمی رساند و متریال نمای بنا را پنهان نمی کند، در برابر انواع باران ها، حتی باران های اسیدی حفظ می کند و نهایتا طول عمر نمای ساختمان را افزایش داده و از صرف هزینه ی مجدد جهت ترمیم نمای آن ها جلوگیری خواهد کرد.

09035185427