کنیتکس نما در شیراز - با طناب و بدون داربست در شیراز کنیتکس طرح دار نما در شیراز

کنیتکس نما در شیراز – با طناب و بدون داربست در شیراز کنیتکس طرح دار نما در شیراز

  • می 22, 2021
  • نوشته شده توسط parsrapp

کنیتکس نمای ساختمان با راپل در شیراز

شرکت پارس راپل انجام دهنده خدمات کنیتکس نمای ساختمان بدون داربست یا با طناب میباشد که از تمام روش ها کم هزینه تر میباشد.

 

یکی از راه های ایجاد یک پوشش زیبا برای دیوار ها، کنیتکس است. اخیرا کنیتکس در شیراز متقاضیان بیشتری پیدا کرده است.

کنیتکس یک نوع رنگ است که شبیه چرم می شود.

بافت این رنگ که مقاومت و دوام بالایی هم دارد از مواد پرلیت، مواد رنگی، رزین سنتیک و پنبه ی نسوز بوجود می آید.

این نوع رنگ در جاهایی مثل نمای ساختمان، پوشش سقف و دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد و با لمس آن متوجه برجستگی سطح رنگ می شویم.

از مزایای کنیتکس در شیراز قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن این نوع رنگ است و دوام و ماندگاری بالایی دارد و تا سال ها شکل و بافت خود را به دلیل قابلیت ارتجاعی که دارد حفظ می کند.

کنیتکس را بر روی هر دیواری از سیمانی تا گچ و بتن و … می توان استفاده کرد.

موادی که در ساخت این نوع رنگ استفاده می شود نسوز و ضد آتش زا است که خود یک مزیت عالی به حساب می آید.

کنیتکس ها سه نوع پلاستیک، روغنی و اکرولیک دارند که هر کدام کاربرد ها و مزایای خاص خود را دارند.

کنیتکس های پلاستیک از نوع ضد آب نمی باشند به همین دلیل بهتر است در فضا های بسته مثل دیوار های داخلی ساختمان ها اجرا شود چرا که اگر در نمای ساختمان ها اجرا شود با بارندگی ممکن است دچار آسیب شوند.

نوع روغنی آن ها کاملا ضد آب هستند در نتیجه می توان با خیال راحت از آن برای پوشش نما استفاده کرد. این نوع رنگ برای نما بسیار چشم نواز است و استفاده از این روش بسیار توصیه می شود.

رنگ اکرولیک کنیتکس ترکیبی از نوع پلاستیک و روغنی است و کاربرد فراوانی دارد و همچنین قابل شستشو است و هم برای نمای ساختمان و هم داخل ساختمان می توان از آن ها استفاده کرد.

 

 

 

مراکز انجام کنیتکس در شیراز

اگر قصد انجام کنیتکس در شیراز را دارید، می توانید به مراکز خدمات ساختمان و خانه که از اعتبار کافی برخوردار هستند مراجعه کنید و یا در اینترنت جستجو کنید و این مراکز را پیدا کنید و با انجام مشاوره توسط متخصصین این مراکز، آن ها نوع مناسب کنیتکس برای فضای مورد نظر تان را به شما معرفی می کنند و طرح های مختلف را به شما نشان می دهند.

پس از انتخاب رنگ و نوع کنیتکس مورد نظرتان این شرکت های خدماتی برای شما رنگ کار حرفه ای در کار را می فرستد و همه ی کار ها را از صفر تا صد انجام می دهد.
برای انجام کنیتکس در شیراز افراد زیادی آموزش های لازم را دیده اند و بطور حرفه ای اجرای کنیتکس را در هر فضایی انجام می دهند.

کنیتکس در شیراز

 

چگونگی انجام کنیتکس در شیراز

کسانی که قصد بازسازی نمای ساختمان یا حتی داخل ساختمان خود را دارند، می توانند کنیتکس در شیراز که اخیرا مورد توجه قرار گرفته را انتخاب کنند و با توجه به دوام و قیمت مناسب، از این کار بهره ببرند.

همانطور که گفته شد برای این کار از افراد ماهر و با تجربه در این کار استفاده کنید تا طی انجام کنیتکس مشکلی پیش نیاید.

قبل از هر چیز رنگ کار دیوار مورد نظر را زیر سازی می کند یعنی اگر شکاف یا ترکی دارد آن را می پوشاند و دیوار را تمیز می کند، سپس از یک لایه پرایمر بعنوان آستر برای پوشش سطح استفاده می شود

این کار به یکدست بودن سطح کمک ویژه ای می کند. پس از ورز دادن رنگ در ظرف های بزرگ و مخصوص با یک پیستوله یا غلطک مخصوص رنگ آمیزی را شروع می کنند.

برای انجام کنیتکس نما در شیراز بخصوص ساختمان های بلند و بزرگ بهتر است به جای نصب داربست که هم هزینه ی بالایی دارد و هم ممکن است به نما آسیب وارد کند از طناب استفاده کرد.

کارکرد این طناب ها اینگونه است که طناب را به جای مطمئنی وصل می کنند و رنگ کار ماهر و آموزش دیده، طناب را به خود وصل می کند و انجام کار را با دقت و ظرافت انجام می دهد.

برای انجام کنیتکس در شیراز توسط کسانی که این کار را با طناب انجام می دهند با جستجو در اینترنت و پرس و جو از افرادی که قبلا این کار را انجام داده اند می توانید افراد ماهر را پیدا کنید.

منبع: شرکت جهان فرود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09035185427